Řešení pro každý typ podlahyDCS Twister™ Standard
Třífázový proces, který se provádí při standardním čištění. K dosažení optimálních výsledků vyžaduje každý krok Twister™ zpravidla 2-3 týdny používání kondicionéru Floor Conditioner, podle stavu podlahy při zahájení čistícího procesu. Metoda Twister™ Standard nemá žádné další nároky na čas nebo pracovní síly. Pro každodenní údržbu používejte bílé kotouče Twister™ White tak dlouho, dokud podlaha nebude čistá a jednolitá. Poté použijte žluté kotouče Twister™ Yellow , které zvýší její lesk. Nyní se objeví původní zářivost podlahy. Pokračujte zelenými kotouči Twister™ Green a výsledkem bude neporovnatelně lesklejší a čistší podlaha. Ke každodenní údržbě používejte zelené kotouče Twister™ Green, které zachovají přirozený třpyt a jas podlahy.

DCS Twister™ Intensive
Naprosto stejný proces jako Twister™ Standard, s tím rozdílem, že jednotlivé kroky se provádějí šestkrát až desetkrát.. Metoda Twister™ Intensive se provádí mimo standardní čistící postup. Předností metody Twister™ Intensive je okamžitá renovace podlahy. Velké podlahové plochy lze v závislosti na účinnosti stroje a počátečním opotřebení podlahy dokončit za jediný den. Pro fázi renovace kamenných podlah použijte kondicionér Floor Conditioner.

DCS Twister™ Extreme
Nejúčinnější metoda k dosažení extrémního lesku a třpytu. Podlaha se leští vysokootáčkovým strojem a zeleným kotoučem Twister™ Green. Lze použít všechny typy vysokootáčkových strojů.

DCS Hybrid™
Metoda Hybrid™ kombinuje jemné broušení s metodou Twister™ a oživuje opotřebené kamenné podlahy s velkými škrábanci či „pomerančovou kůrou“. Začněte s hnědými kotouči Hybrid™ Brown a ihned pokračujte s modrými kotouči Hybrid™ Blue, které povrch kamene jemně zbrousí. Podlahu je třeba ošetřovat tak dlouho, dokud se po každém kroku nezíská jednolitý vzhled, nejméně však osmkrát. Jemné broušení Hybrid™ se provádí za sucha. Pokračujte s kotouči Twister™ Standard nebo Intensive výše popsanou metodou.
Systém je použitelný pro všechny typy podlah, které je možno smáčet : betonové, kamenné, terazzové, vinylové, ...
top